koordynator pracy przedstawicieli handlowych

Oferta pracy

Koordynator Pracy Przedstawicieli Handlowych

Miejsce pracy: Toruń

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i organizacja spotkań z klientami
  • Obsługa procesu sprzedaży
  • Dbanie o utrzymanie wysokiej jakości obsługi klienta
  • Monitorowanie przebiegu spotkań oraz raportowanie wyników
  • Koordynowanie procesu realizacji zamówienia
  • Pomoc przy organizacji wsparcia marketingowego
  • Bieżące wsparcie dla zespołu sprzedażowego

Oczekujemy od Ciebie

  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Umiejętności planowania tras i logistyki
  • Doświadczenie w planowaniu i organizacji spotkań
  • Znajomość narzędzi biurowych (MS Office)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysoka kultura osobista i profesjonalizm

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia i możliwość rozwoju
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy